31 marca 2026 r. na Pływalni Miejskiej Garwolanka odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Szkół Ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: reprezentowali Barbara Siwek (2TGI), Karolina Kopik(3cLO), Oskar Ruta (3TGiPC), Maciej Rękawek (2cLO) oraz Rafał Majsterek (3dLO), który zdobył złoty medal na 50 m. stylem grzbietowym i brązowy medal na 50 m . stylem dowolnym.








