Ułatwienia dostępu

  • Slajd3
  • Slajd2
  • Slajd1

Godziny dostępności nauczycieli

"Godzina dostępności"  nauczycieli ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie rok szkolny 2023/2024                                                                               
Lp Nazwisko i imię Dzień tygodnia Od godziny Sala
1. Baraniecka Joanna czwartek 14.20 7 a int.
2. Barcikowska Anna   poniedziałek 15.05 pokój naucz. 
3. Biernacka Anna piątek 16.45 124
4. Błażejczyk Krystyna  piątek 14.15 131
5. Bogucka Bogusława środa 16.00 130
6. Brzozowska Aneta poniedziałek 14.15 24
7. Brzozowski Dariusz poniedziałek 15.55 107
8. Chabrowska Angelika czwartek 15.00 pokój naucz. 
9. Chłopaś Agnieszka  środa 15.00 103
10. Chodakowska Ewa  czwartek 18.50 pokój naucz. 
11. Czypionka Agnieszka  środa 15.05 sala tradycji
12. Czypionka Edward    poniedziałek 15.00 2
13. Dębek Jacek poniedziałek 16.00 124
14. Dębska Kinga poniedziałek 15.10 4 int.
15. Ekiert - Mikulska Marta poniedziałek 15.00 Internat
16. Filaber Edyta              środa 15.00 pokój n-li wf
17. Goliszewska Urszula środa 14.20 pokój naucz. 
18. Gołębiewska Katarzyna          środa 14.30 co 2tyg pokój naucz. 
19. Isio Marta                                 czwartek 14.00 110
20. Jaroń Henryka  piątek 15.55 24
21. Jarzyna Barbara środa 15.05 pokój naucz. 
22. Jastrzębska Barbara    wtorek 15.30 co 2 tyg. biblioteka
23. Kacprowicz Edyta   środa 15.30 biblioteka
24. Kaczorowski Mirosław wtorek 14.30 pokój naucz. internat
25. Kania Dominika środa 14.15 pokój naucz. 
26. Karwowska Agnieszka  piątek 15.30 biblioteka
27. Kielak - Talarek Małgorzata  poniedziałek 15.05 13
28. Konarzewska Jolanta wtorek 14.15 pokój naucz. 
29. Korycka Marlena czwartek 14.00 pokój naucz. 
30. Kot Anna  wtorek 16.00 25
31. Kotlarska Barbara poniedziałek 15.00 pokój naucz. 
32. Kowalczyk Maria   środa 14.20 pokój naucz. 
33. Kozyra Sylwia           środa 15.00 pedagog
34. Krawczyk Aleksandra poniedziałek 15.00 pokój naucz. 
35. Krzemińska Renata środa 15.05 pokój naucz. 
36. Kurowska Jolanta poniedziałek 14.30 pokój naucz. 
37. Kuźma Eliza czwartek 14.15 pokój naucz. 
38. Łapacz Sylwia                         piątek 15.05 pokój naucz. 
39. Łoniewski Marek  środa 15.00 pokój n-li wf
40. Łysiak Beata                           wtorek 17.00 pokój naucz. 
41. Majewska Agnieszka środa 15.00 co 2 tyg. 112
42. Makulec-Wysocka Agnieszka czwartek 15.05 pokój naucz. 
43. Malesa Małgorzata s.Aneta   wtorek 14.00 pokój naucz. 
44. Matysiak Jolanta piątek 15.05 pokój naucz. 
45. Mąkosa Małgorzata wtorek 15.05 16
46. Michalik Lidia           środa 15.05 pokój naucz. internat
47. Michaluk ks Łukasz środa 14.00 pokój naucz. 
48. Miernicki Sławomir     czwartek 15.55 pokój n-li wf
49. Miętus Katarzyna wtorek 16.00 co 2 tyg. pokój naucz. 
50. Mikulska Marzena  wtorek 14.15 pokój naucz. 
51. Mikulska Natasza   środa 15.00 pokój naucz. 
52. Mikulski Mariusz   wtorek 15.00 pokój n-li wf
53. Moreń Joanna czwartek 16.00 pokój naucz. 
54. Mucha Anna poniedziałek 15.05 123
55. Mucha Piotr piątek 14.00 pokój naucz. 
56. Niezgoda Urszula poniedziałek 14.20  pokój naucz. 
57. Nomirska Elżbieta poniedziałek 15.55 pokój naucz. 
58. Nowak Agnieszka   piątek 15.05 pokój naucz. 
59. Ocep - Piotrowska Renata  poniedziałek 14.00 pokój naucz. 
60. Ochnio Katarzyna czwartek 16.00 pokój naucz. 
61. Okoń Ewelina poniedziałek 15.00 7 a int.
62. Ostolski Andrzej  środa 14.00 Internat
63. Ostrowska Iwona  czwartek 14.15 pokój naucz. 
64. Owczarczyk Mariusz poniedziałek 15.55 108
65. Ozóg Marta poniedziałek 16.45 129
66. Pawlukiewicz Anna      środa 14.15 111
67. Pęcak Ewa            wtorek 15.00 pokój naucz. 
68. Piotrowska - Pyra Anna poniedziałek 16.45 122
69. Piotrowski Konrad   czwartek 15.00 pokój n-li wf
70. Piotrowski Marek  poniedziałek 14.00 119
71. Przybysz Anna          środa 15.00 pedagog
72. Ragus Ewa                 środa 14.00 Internat
73. Rękawek Lilianna wtorek 15.10 int.4
74. Rosłoń Elżbieta środa 15.00 pokój n-li wf
75. Rudka Justyna czwartek 14.00 Internat
76. Rybacka Maria  wtorek 14.15 pokój naucz. 
77. Sadowska-Janiec Agnieszka poniedziałek 15.05 pokój n-li wf
78. Senderek Monika   poniedziałek 15.00 2 int.
79. Senterkiewicz-Soćko Aneta  czwartek 14.15 3 int.
80. Sękulska Anna    poniedziałek 14.15 pokój naucz. 
81. Smak - Lasocka Kinga poniedziałek 16.00 Internat
82. Solarczyk Urszula  wtorek 15.05 15
83. Soszka Joanna piątek  15.30 świetlica
84. Stanaszek Agnieszka  poniedziałek 14.20 21
85. Stanaszek Dariusz       czwartek 15.00 5
86. Sybilska-Dłubak Wioletta środa 15.00 29
87. Szałas Andrzej środa 14.20 Internat
88. Szostak Elżbieta                    poniedziałek 15.10 6 int.
89. Szyćko Piotr      środa 15.00 Internat
90. Szyszkowska Agnieszka     środa 15.00 115
91. Świszcz Anna                         środa 15.05 pokój naucz. 
92. Tobiasz Marek czwartek 16.00 pokój naucz. 
93. Tomasiak Hanna                   poniedziałek 15.30 biblioteka
94. Toporkiewicz Ewa         środa 15.05 30
95. Trzpil Beata środa 14.00 pokój naucz. 
96. Tudek Marzena  środa 15.00 4
97. Turek Tomasz           wtorek 14.00 2
98. Walenda Małgorzata środa 14.00 pokój naucz. 
99. Wałachowska Justyna środa 15.00 22
100. Wąż Edyta                             czwartek 14.15 131
101. Wielgosz Agnieszka wtorek 15.05 świetlica
102. Wilczek Hanna    czwartek 14.00 pokój naucz. 
103. Winek Aneta                środa 16.00 świetlica
104. Wójcik -Wojciechowska Małgorzata poniedziałek 14.15 pokój naucz. 
105. Zając Wojciech poniedziałek 15.00 Internat
106. Zalech Emilia poniedziałek 14.15 105
107. Zalewska Izabela środa 14.15 pokój naucz. 
108. Zieja - Mazurek Mariola czwartek 14.15 pokój naucz. 
109. Zieliński Wojciech wtorek 14.15 106
110. Żak Beata                 środa 15.05 120
111. Żołądek Małgorzata wtorek 14.00 świetlica

 

rekrutacja

Plan lekcji 1

wirtualna gazetka szkolna1

librus2

itszkola

mol net plus