WYCHOWANKOWIE

PRZED PRZYJAZDEM DO INTERNATU 

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM, 

KTÓRY U NAS ŚCISŁO MUSISZ PRZESTRZEGAĆ !!!

ZABIERZ ZE SOBĄ: 

pościel mamy dla ciebie, 

ale jeśli chcesz możesz przywieść swoją: (kołdra, poduszka, poszewki)

środki higieny i ochrony osobistej: 

maseczki na nos i usta nadal obowiązuje reżim sanitarny, 

płyn do dezynfekcji rąk, przybory higieny osobistej, 

przybory i środki czystości do sprzątania pokoju i łazienki 

w którym będziesz mieszkał/ła rzeczy osobiste: 

oczywiście ubrania, ale tylko na tydzień (wszystkie ubrania zabieramy w piątek do domu), 

buty na zmianę oraz klapki pod prysznic, kubek na herbatkę, wodę edukacja: 

książki, zeszyty, przybory szkolne, 

możesz mieć własny komputer- jest sieć bezprzewodowa z której możesz korzystać 🙂 

ZAKWATEROWANIE

Uwaga! – 31 sierpnia 2022 r. przyjęcia prowadzone będą z podziałem na grupy. 

Klasy 1 od godziny 17.00 do 19.00 

Młodzież która zna nasz internat 🙂 od godziny 19.00 do 21.00 

Jeżeli z uzasadnionych powodów, uczniowie chcą się zakwaterować w innym terminie niż ustalony, 

zobowiązani są uzgodnić szczegóły bezpośrednio z Kierownikiem Internatu ZS1.

Brak takiego uzgodnienia lub niezgłoszenie się w placówce do dnia 5 września 2022 r. 

będą równoważne z rezygnacją przyznanego miejsca w internacie.

ZABIERZ ZE SOBĄ Koniecznie DOKUMENTY:

Wypełniony czytelnie Kwestionariusz osoby przyjętej z podanym numerem rachunku bankowego do księgowości w celu zwrotów zaistniałych nadpłat.

Aktualne numery telefonów rodziców / opiekunów prawnych

WEJŚCIE do Nas od ul. WARSZAWSKIEJ

PO ZAKWATEROWANIU – EWENTUALNA KOLACJA we własnym zakresie. 

Śniadanie od godziny 6.45 do godziny 7.45, stół szwedzki. 

Prosimy o punktualność!! 

Zapewniamy wodę gorącą i zimną z dystrybutorów.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

LISTA OSÓB Z KLAS PIERWSZYCH PRZYJĘTYCH DO ZAMIESZKANIA W INTERNACIE  

 

  1. Bienias Julia
  2. Bożek Bartosz
  3. Flak Karol
  4. Giermasińska Katarzyna
  5. Grzebalska Daria
  6. Grzebalska Zuzanna
  7. Górzkowski Dawid
  8. Makowski Jakub
  9. Misiak Karol
  10.  Myhylnikov Maksymilian
  11.  Myhylnikov Mykita
  12.  Niemyjska Natalia
  13.  Płatek Weronika
  14.  Przyczka Julia
  15.  Przyczka Natalia
  16.  Przyczka Paweł
  17.  Pyza Łukasz
  18.  Sękulska Małgorzta
  19.  Sitnik Kacper
  20.  Siwińska Aleksandra
  21.  Stępień Wiktor
  22.  Tomasiewicz Julia
  23.  Wilde Emilia
  24.  Zdziebłowska Maja

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH 

DO ZAMIESZKANIA 

W INTERNACIE KONTYNUJĄCYCH

NAUKĘ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 

1.         Bala Kacper

2.         Bany Martyna

3.         Baran Amelia

4.         Baran Piotr  

5.         Barszcz Kalina

6.         Bąk Antoni

7.         Brojek Marcin

8.         Cabaj Weronika

9.         Cholewa Jakub

10.       Czechowski Mikołaj

11.       Dudek Piotr

12.       Dudek Wojciech

13.       Dynek Jagoda

14.       Dziak Łukasz

15.       Dziubak Szymon

16.       Fiołek Oliwia

17.       Garbaczewska Wiktoria

18.       Giermasiński Maciej

19.       Gniadek Tomasz

20.       Gniadek Wiktoria

21.       Ipniarska Katarzyna

22.       Ipniarska Zuzanna

23.       Kabala Piotr

24.       Kalbarczyk Magdalena

25.       Kalbarczyk Piotr

26.       Kondej Bartłomiej

27.       Kondej Damian 

28.       Kot Kacper

29.       Kowalczyk Wojciech

30.       Kuciak Anna

31.       Kulik Adam

32.       Łapacz Jakub

33.       Łoskot Amelia

34.       Łysoniewska Julita

35.       Majek Paulina

36.       Majewska Magdalena

37.       Makowska Klaudia

38.       Mejger Klaudia

39.       Miszta Aleksandra

40.       Miszta Wiktoria

41.       Nowacki Piotr

42.       Oszkiel  Maksymilian

43.       Ośka Patryk 

44.       Paszkowska Julia

45.       Paszkowski Piotr

46.       Paziewska Karolina 

47.       Penszkal Sylwia

48.       Pokorska Magdalena

49.       Przydnik Edyta

50.       Przydnik Piotr

51.       Romanowski Paweł

52.       Rzepecka Urszula

53.       Salwa Aleksandra

54.       Sękulska Katarzyna

55.       Sierzputowski Albert

56.       Sikora Michał

57.       Skorupa Izabella

58.       Skurka Maja

59.       Sobiech Karolina

60.       Gliwka Albert

61.       Szeląg Alicja

62.       Szeląg Julia

63.       Szostak Sebastian

64.       Trzciałkowska Wiktoria

65.       Ukleja Dominika

66.       Ukleja Michał

67.       Wawer Antoni

68.       Wielgosz Bartosz

69.       Wrzosek Zuzanna

70.       Zdun Igor

71.       Zegadło Martyna

Karaoke

Śpiewanie tak Nam się spodobało, że postanowiliśmy włączyć do Naszych rozrywek internackich wspólne karaoke. 🙂 Wieczorem po nauce można się zrelaksować w miłej atmosferze. Chyba wspólne śpiewanie wejdzie na stałe w tygodniowy rozkład Internatu. Nasze hasło głosi, że “każdy jest mile widziany” – dotyczy mieszkańców Internatu, ale kto wie może kiedyś zaprosimy również innych… 🙂

Dzień Kobiet

7 marca w Internacie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie mieszkańców Internatu odbyło się dzień wcześniej bo chcieliśmy jako pierwsi złożyć Naszym Paniom i Koleżankom życzenia. Wszystkie dziewczęta dostały kwiaty i słodką niespodziankę. Nie zabrakło też części artystycznej gdzie męska część Internatu wraz z wychowawcami zaśpiewała piosenkę i złożyła życzenia.

Poniżej publikujemy treść naszych życzeń na Dzień Kobiet, może ktoś z Was (czytelników) wykorzysta je w przyszłym roku. 🙂

Życzymy Wam, aby wszystkie plany – nawet te bardzo abstrakcyjne – udało się zrealizować.
Życzymy Wam szczęścia – dzięki któremu te zamierzenia staną się realne.
Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.
I przyjaciół, z którymi będziecie mogły dzielić radość ze swoich sukcesów.

Z okazji Dnia Kobiet
życzymy Wam gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi,
nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,
zielonych świateł na Twojej drodze,
radości z małych spraw, które będą Was cieszyć na co dzień.

Życzymy

pogody ducha,

spełnienia pragnień,

samych cudownych chwil,

miłości i zrozumienia.

RAMOWY ROZKŁAD DNIA WYCHOWANKA INTERNATU

RAMOWY  ROZKŁAD  DNIA  WYCHOWANKA  INTERNATU

 

06.30 – pobudka
06.30 – 08.00 – zajęcia higieniczno-porządkowe
06.30 – 07.40 – śniadanie
08.00 – 10.00 – nauka dla klas przedpołudniowych
13.00 – 16.30 – obiad
16.00 – 18.00 – nauka dla klas popołudniowych
18.30 – 19.45 – kolacja
19.45 – 21.00 – czas wolny do dyspozycji wychowawcy
21.00 – 21.45 – zajęcia higieniczne
21.45 – 22.00 – przygotowanie do ciszy nocnej
22.00 – 06.00 – cisza nocna