DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

W środę 27 września w  internacie obchodziliśmy święto Dnia Chłopaka.

Część artystyczną prowadziły Patrycja Przyczka oraz Agata Jabłońska. Dziewczyny opowiedziały nam między innymi o tym, jakie wyróżniamy typy mężczyzn, jak są oni zbudowani oraz jacy faceci znajdują się w naszym internacie. Mogliśmy dowiedzieć się również,  jak możemy odróżniać od siebie mężczyzn, bo przecież wszyscy są tacy sami. Otóż odróżniają ich samochody i tablice rejestracyjne. Warto to zapamiętać.

Na tej szczególnej uroczystości gościliśmy kilka wspaniałych osób. Jedną z nich była światowej sławy stylistka mody – Milena Kalbarczyk. Stylistka przedstawiła zebranym skład damskiej torebki. Oprócz tak oczywistych rzeczy jak młotek (do wybijania głupot z głowy) oraz śrubokręt (do przykręcania śruby), z torebki chłopcy wyciągali i odgadywali przeznaczenie takich przedmiotów jak tusz do rzęs, zalotka czy korektor.. Hitem i nowością okazał się „rzęsoinator”.

Następnym gościem była ogromnie popularna trenerka fitness – Asia Magnuszewska. Przeprowadziła z naszymi chłopcami krótki trening, po to by mieli siłę nosić wodę w imię wspólnego dobra. Chłopcy pracowali jak „małe motorynki”!

Nie mogło również zabraknąć wielkiej stylistki fryzur, Patrycji Długoszek. Wraz ze swoimi wspaniałymi modelkami urządziła męskiej części naszego internatu konkurs na najlepszego fryzjera. Były cudowne kucyki, wymyślne warkocze oraz bujne loki.  Damska część widowni nie mogła wyjść z zachwytu nad fryzurami tworzonymi przez Alana, Kamila, Krystiana i Damiana.

Ostatnim gościem była kosmetyczka przodująca w rankingach magazynów kosmetycznych – Weronika Sękulska. Razem ze swoimi modelkami przybyła do nas, by sprawdzić naszych mężczyzn, jak radzą sobie ze sztuką makijażu. Niewątpliwie przodownikiem w tej konkurencji został nasz Sor Piotr. Makijaż wykonany przez niego był obłędny!

Wszyscy uczestnicy zabaw dostali słodkie upominki, ale wisienką na torcie była główna nagroda, która trafiła do najbardziej aktywnego faceta tego wieczoru. Został nim Kamil Wielgomas, który wygrał samochód! Luksusowe auto trafiło w jego ręce, a radość bijąca od Kamila była wyczuwalna na kilometr.

Zwieńczeniem uroczystości była niespodzianka w postaci przepysznych muffinek dla wszystkich obecnych. Ten słodki akcent zakończył wieczór.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Uroczystość przygotowała Pani Ela Nomirska z dziewczętami.

Tekst redagowała Ola Pełka